Svet-Stranek.cz
Opětovné změny v roce 2019....
ÚČETNÍ A DAŇOVÁ KANCELÁŘ EKONA

Představení a nabídka služeb...:Opětovné změny v roce 2019....

Představení a nabídka služeb...

PŘEMÝŠLÍTE, JESTLI PRÁVĚ VY POTŘEBUJETE ÚČETNÍ, NEBO ZVLÁDNETE CELOU AGENDU SAMI?
NABÍZÍM KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ ÚČETNÍ, DAŇOVÉ, MZDOVÉ A PERSONÁLNÍ PROBLEMATIKY TAK, ABY CO NEJMĚNĚ TOUTO PROBLEMATIKOU ZATĚŽOVALA CHOD VAŠÍ FIRMY.
 
Jako účetní působím od roku 1992 a za léta zkušeností bych Vám ráda poskytla ucelený přehled a obraz Vašeho podnikání tak, aby jste měli dokonalý přehled o Vašich financích a nemuseli se starat o náročnou administrativu a ztrácet čas. Starosti s papírováním nechte na Vaší účetní a věnujte se efektivně Vašemu podnikání:-).
 
Účtuji převážně malé firmy, drobné živnostníky (klempíř, pokrývač, malíř, zedník, vodoinstalatér, elektrikář, truhlář...), dále poskytovatele služeb (zprostředkovatelská činnost, úklidové služby...), obchodníky (maloobchod, velkoobchod, bary, restaurace...), stavební firmy.
 
Nabídka služeb:
-zpracování Vašich dokladů za běžné období (měsíc, čtvrtletí, rok)
-zpracování daňových přiznání všech typů + kontrolní hlášení
-vedení mzdové agendy a personalistiky
-účetní a daňové poradenství
-administrativní práce dle Vašich potřeb
 
Zpracovaná agenda je po skončení období předána klientovi.

 

Veškeré doklady jsou pečlivě založeny v pořadačích a přehledně označeny tak, aby se v nich každý bez problémů orientoval.

 

Současně se zpracovanou účetní agendou (daňovou evidencí) jsou předány všechny požadované dokumenty-daňová přiznání, přehledy SSZ a ZP a veškeré ostatní dokumenty, které byly klientem předány v průběhu období.

 

Zde Vám nabízím  přehled novinek, které podnikatelům přináší nový rok.


BUDU POTĚŠENA, POKUD PRO VÁS MÉ STRÁNKY BUDOU UŽITEČNÝM POMOCNÍKEM. BUDU SE SNAŽIT POSTUPNĚ ROZŠÍŘIT A ZKVALITNIT POSKYTOVANÉ INFORMACE A SLUŽBY. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
návštěvníků stránky
celkem23 096